Poland Skyline
Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Polsce
Nasi eksperci handlowi pomogą Państwu odnaleźć produkty, usługi oraz możliwości inwestycji na terenie Stanów Zjednoczonych.

BuyUSA Poland Country Contact

Skontaktuj się z Biurem Radcy Handlowego Ambasady USA w Polsce

Biuro Radcy Handlowego
Ambasada USA
Koszykowa 54
00-675 Warszawa, Polska
tel. +48 22 625 4374

Zapytania wyłącznie handlowe:
e-mail: Office.Warsaw@trade.gov

Zapytania o wizy:
Odwiedź stronę Ambasady USA w Polsce.

Pracownicy Biura Radcy Handlowego Ambasady USA:

James Lindley
Starszy Radca Handlowy

Neil Pickett 
Zastępca Starszego Radcy Handlowego

Darla Brown
Radca Handlowy

Katarzyna Wallace
Specjalistka Handlowa
E-mail: Katarzyna.Wallace@trade.gov
Sektory: Przemysł 4.0 / Infrastruktura / Automatyka / Przemysł metalurgiczny, stalowy / Budownictwo 

Anna Janczewska
Specjalistka Handlowa
E-mail: Anna.Janczewska@trade.gov
Sektory: Ochrona środowiska / Energia Odnawialna / Ropa i Gaz / Przemysł chemiczny / Przetwórstwo plastików

Maria Kowalska
Specjalistka Handlowa
E-mail: Maria.Kowalska@trade.gov
Sektory: Oprogramowanie komputerowe / Cyberbezpieczeństwo i 5G / Sprzęt audiowizualny / eCommerce / Sprzęt komputerowy / Sprzęt telekomunikacyjny / Usługi komputerowe / Usługi telekomunikacyjne / Edukacja

Jolanta Mojsa
Specjalistka Handlowa
E-mail: Jolanta.Mojsa@trade.gov 
Sektory: Myśliwstwo / Podróże, Turystyka / Artykuły sportowe / Motoryzacja, części samochodowe / Lotnictwo cywilne 

Katarzyna Słowińska
Specjalistka Handlowa
E-mail: Katarzyna.Slowinska@trade.gov 
Sektory: Ochrona Środowiska / Wyposażenie Laboratoryjne / Usługi / Opakowania / Budownictwo, Stolarka

Zofia Sobiepanek
Specjalistka Handlowa
E-mail: Zofia.Sobiepanek@trade.gov  
Sektory: Leki, sprzęt medyczny, dentystyczny, ochrona zdrowia, weterynaria / Przemysł obronny / Sprzęt ochronny

Katarzyna Szyndel
Specjalista Handlowy
E-mail: Katarzyna.Szyndel@trade.gov
Sektory: Hotelarstwo / SelectUSA / Produkty konsumpcyjne / Leki, sprzęt medyczny / Przemysł obronny

Katarzyna Olczak
Asystentka Handlowa
E-mail: Katarzyna.Olczak@trade.gov 
Sektory: Franczyza / Produkty konsumpcyjne, Kosmetyki / SelectUSA