Croatia​ Skyline
Američka vanjsko-trgovinska služba u Hrvatskoj
Naši stručnjaci za trgovinu rado će Vam pomoći pronaći proizvode, usluge ili prilike za ulaganje u Sjedinjenim Američkim Državama.

BuyUSA Croatia Country Contacts

KONTAKT

Regionalni uredu u Bukureštu

Pamela Ward
Minister Counselor for Commercial Affairs
Regional Senior Commercial Officer
Southeast Europe (Based in Romania)
Phone: +40 21 200 3372
Email: Pamela.Ward@trade.gov

Ured u Zagrebu

Veleposlantsvo SAD-a
Trgovinski odjel
Thomasa Jeffersona 2
10010 Zagreb, Croatia
Phone: +(385 1) 661-2224
Email: office.zagreb@trade.gov

Damjan Benčić
Senior Commercial Specialist (Office Head for Zagreb)
Phone: (+385 1) 661 2186
Email: Damjan.Bencic@trade.gov

Nina Čerkez (odsutna do listopada 2022)
Commercial Specialist
Phone: (+385 1) 661 2090
Email: Nina.Cerkez@trade.gov

Zdravko Kuzmić 
Commercial Specialist
Phone: (+385 1) 661 2090
Email: Zdravko.Kuzmic@trade.gov

Suzana Vezilić
Budget Analyst/Commercial Assistant
Phone: (+385 1) 661 2020
Email: Suzana.Vezilic@trade.gov